Menu

Úvod

Vítáme vás ve staronovém fitness studiu Luka Deukalion.  Fitness Luka Deukalion je starší víc než 20 let. Za tu dobu prošla svým vývojem, původně jako Fitness Luka, později jako Fitness Deukalion a dnes spojením obou názvů Fitness Luka Deukalion. Fitness studio nabízí jedny z nejmodernějších posilovacích strojů a boxírnu. Boxírna byla nyní rozšířena o funkční zónu s novým materiálem pro posilování. Toto fitness je od svého počátku rodinnou záležitostí. I když se vystřídali různí majitelé, doposud je neustále v rodinných rukou a snaží se vám nabídnout příjemné prostředí a služby, které neustále rozšiřuje.

Od 1.3.2017 jsme převzali fitness a rozšířili jeho služby.

Naše fitko vám nově nabízí:

Rozšířenou otvírací dobu od 6-22h v týdnu a od 8-21h o víkendu a svátcích.

Nově vybudovanou funkční zónu doplněnou o spoustu materiálu pro funkční trénink-lodní lana, odporová lana, kettlebelly, posilovací vaky, odporové gumy, bosu, kmitací tyče, pneu s palicemi, TRX a další.

Nabízíme pod vedením našich trenérů kruhové tréninky BodyFit a Hardcore, Box, Thaibox, Jógu a  cvičení pro děti. Další využití ještě připravujeme.

Závěrem to nejlepší. Upravili a zvýhodnili jsme některé vstupné. Vstupné do fitness je časově neomezené a lze využít i prostory funkční zóny.

Přijďte si zacvičit a udělat něco pro své tělo.

 

Váš fitness tým

Petr Plevák a Libor Kvapil